Kalem Güzeli

Türk-İslam Sanatları

İstanbul-Bostancı Yaz Kursları


Düzenlediği kurslarla pek çok genci ve yetişkini meslek sahibi yapan, hobi amaçlı kurslarıyla da birçok kişinin boş zamanlarını değerlendirmesini sağlayan Bostancı Halk Eğitim’de yaz dönemi için kurs kayıtları başladı. Yaz dönemi kurs kayıtları Bostancı’daki merkez binada devam ediyor.

Bostancı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2008-2009 Eğitim- Öğretim yılında 58 dalda kurs düzenledi ve yeni kurslar açılmaya devam ediyor. Şu ana kadar 6 bin 300 kursiyerin mezun olduğu kurslar yeni mezunlar vermeye devam ediyor. Boş zamanlarını değerlendirmek, meslek edinmek ya da yabancı dil öğrenmek isteyenler için Bostancı Halk Eğitim Merkezi birçok dalda daha kurs açmayı planlıyor.

Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde açılan kurslar: Kuyumculuk, Halkla İlişkiler, El Sanatları, Tezhip, Minyatür, Hüsnü Hat, Çinicilik, Cam Üfleme, El Nakışı, Bale, Latin Dansları, Bilgisayar İşletmenliği, Web Tasarımı, Fotoğrafçılık, Halıcılık, Kurdela Nakışı, Okuma-Yazma, Sedef Kakma, Türk Halkoyunları, Benim Ailem, Ahşap Boyama,Yağlıboya Resim.

Ayrıntılı bilgi:
0216 4160707 ve 0216 3612416

Gönderen 18 Mayıs 2009

Kategori : Haberler Henüz yorum yok

Yorumlar kapalıdır

Geri izleme |